מתעניינים במופע?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  אמן חושים לערב חברה
  baz_3390_optimized
  הנחיית כנס מלם שכר
  הנחייה
  אירוע עסקי
  baz_2807_optimized
  יום גיבוש
  baz_3387_optimized
  OvedMiztyen-188
  right arrow
  left arrow

  מופע לאירוע חברה

  החלטתם לארגן אירוע חברה לעובדים ולפנק אותם בחופשה בארץ או בחו"ל או במסעדה או בכל מקום אחר? בכל מקרה, הדבר הבא שיהיה חשוב לסגור הוא תוכן איכותי שינעים את הזמן של כולם.

  באירוע חברה, חשוב שיהיה תוכן ברמה גבוהה, בשפה יפה וכמובן שיהיה מרתק, מכבד ומעניין ולכן מומלץ להזמין מנטליסט. מופע בידור והטלפתיה של עלם חן אמן החושים הוא המופע המוביל ביותר היום בתחום אירועי החברות והעסקים.

  במהלך המופע, דברים מוזרים ייקרו, עלם חן יקרא את מחשבותיהם, יפרוץ לניידים, ינבא מהלכים שיקרו במהלך המופע, יזיז חפצים בכוח המחשבה ועוד הרבה דברים אחרים שלסקפטיים והאינטליגנטיים ביותר אצלכם בחברה לא יהיה להם הסבר. המופע מוגש בהומור שנון מהרמה הגבוהה ביותר ללא העלבה או פגיעה בכבודם של העובדים. ניתן לשלב את עלם חן גם בהנחיית הכנס והצגת המנכלים והעובדים הבכירים בחברה.

  ב-13 שנים האחרונות, עלם חן הסתובב בארץ ובעולם והופיע לחברות הגדולות והמצליחות ביותר ועזר להם בזכות המופע להגדיל את המכירות, עזרה בסגירת עסקאות ושכנוע לקוחות פוטנציאלים לקנות את המוצרים שלהם בזכות הקטעים העל חושיים שהוא עושה תוך כדי בניית קטעים במיוחד למוצר והשירות של אותה החברה והעצמת היתרונות לעומת מתחרים במהלך הכנס או אירוע החברה.

  מופעים לאירוע חברה

  זו היא השנה הראשונה שלכם בתור צוות משאבי האנוש של החברה ואתם ממש רוצים להוכיח את עצמכם ואת היכולות המקצועיות שלכם. ברור לכל שאחת מהמשימות העיקריות של צוותי משאבי אנוש בחברות בעידן המודרני הוא ההפקה של אירועי חברה יוקרתיים ומדהימים לרווחת העובדים. וכן יש לכם הזדמנות של ממש ליצור אירוע מיוחד, שמשקף את האופי של החברה ויוצר את החוויה המדהימה לכל הצוות שלכם. בשיאו של האירוע, אתם כמובן רוצים להעלות מופע לאירוע חברה שבו יככב אמן מדהים, ואין דרך טובה יותר להצליח להרים את המופע מאשר בעזרת האמן העולה עלם חןשיסייע וייעץ לכם עד ליום האירוע ויאפשר לכם להתעסק במשימות הכי חשובות של האירוע עצמו.

  הזמנת מופע לאירוע חברה – של מנטליסט מיומן

  ברור שההזמנה של מופע לאירוע חברה, תלויה במידה רבה מאוד בתחומי העניין של אנשי הצוות של החברה שלכם. כלומר, אתם רוצים למצוא את האיזון שבין תחומי עניין, לבין העלויות ולחוויית האירוע שתרצו ליצור. ברבים מהמקרים, ההזמנה של אמן חושים לאירוע, תהיה החלטה שמאפשרת לכם לשלב את כל הדרישות והציפיות על מנת ליצור אירוע ייחודי. אלו הם מופעים שמבוססים על עניין רב מהקהל, שכן המשחק בין מציאות לדמיון הוא משהו שאנו לא מכירים משגרת היום יום. ובמקביל זו היא חוויה שגורמת לקהל לקחת חלק באירוע ולרצות להעניק את הקשב למה שמתרחש על הבמה כמעט באופן אבסולוטי.

  חוויה שהופכת את האירוע חברה לבלתי נשכח

  כאמור, ההזמנה של אומן חושים לאירועי חברה היא בחירה בייחודיות, בריגוש ובהתאמה אישית של מופע לאירוע שלכם. לאורך שלבי ההפקה השונים, האומן ילמד על האירוע החלומי שלכם, ויכיר את קהל היעד שמגיע לאירוע. הכל על מנת לעלות על הבמה בערב המופע ולהבטיח שכל צוות החברה מסונוור מרוב עניין ונהנה לקחת חלק במופע שנבנה בדיוק למידות האירוע. עלם חןידאג לספק לכם את כל התשובות לשאלות לפני ההופעה ויבטיח שגם החלק המרכזי של ערב מתנהל ברמת המקצועיות הגבוהה והמדהימה שמגיעה לכם.

  מתעניינים במופע?
  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

   CONNECTING

   מופעים לאירועים עסקיים נוספים

   קידום מכירות

   הדבר החשוב ביותר לחברה או עסק או כמובן למכור ולמכור כמה שיותר. בעולם של היום זה כבר נהיה דבר לא כל כך...

   קרא עוד

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!    חברת קידום אתרים בגוגל
    דילוג לתוכן