fbpx

אמן חושים לחנוכה

החג הניסים בפתח ואיתו גם האירועים של חנוכה,אמן חושים לחנוכה יתאים לכל אירוע שתארגנו. לא משנה אם תארגנו אירוע במתנ"ס הקהילתי,בבית ספר,בשכונה או במשרד,מופע בידור והטלפתיה של עלם חן יתאים את עצמו אליכם. חוויה בלתי נשכחת של קריאת מחשבות,שפע של הומור ושיתוף הקהל לאורך כל המופע, אנו מתחייבים שבסוף האירוע ייגשו אליכם ויגידו לכם תודה על החוויה המדהימה שחוו בזכותכם.

למה צריך אמן חושים לחנוכה?

אז התחלתם לחשוב מה אפשר לעשות בחנוכה, מה שבטוח אתם צריכים זה תוכן ותוכן איכותי שלא רק יחזיק את הקהל אלא שיגבש,יבדר ויגרום לאנשים לדבר על האירוע הזה. מופע טלפתיה של עלם חן מתאים לחג החנוכה בגלל מספר סיבות: קודם כל המופע עצמו ברמה בינלאומית ומתאים לאירועים שיש בהם קהלים מגוונים וזאת בגלל שהמופע מדבר לרגש של האנשים,במהלך המופע עלם חן יקרא את מחשבותיהם של האנשים בקהל,יגלה דברים שרק הם ידעו עד היום,קטעים אינטראקטיביים עם כל הקהל,פריצות לניידים,נבואות שיתממשו במהלך הערב והכל מלווה בהומור חד ושנון שלא מוריד את האנשים אלא מעצים אותם. תתכוננו לחוויה בלתי נשכחת שתרים לכם את האירוע בכמה רמות!

אמן חושים לחנוכה לעומת אטרקציות אחרות

שמגיע חג מרכזי כמו חג החנוכה עולם האירועים מתעורר,העיריות,מתנסים,בתי הספר ושאר המוסדות הפרטיים והעסקיים מארגנים אירועים. חג החנוכה הוא חג הניסים ולכן בצורה אירונית להביא קוסם או אמן חושים זה הדבר הכי מתאים,האמן יעשה דברים בלתי אפשריים כמו קסמים וקריאת מחשבות,טלפתיה, וכל מיני דברים מיוחדים שנראים כמו ניסים. המופע של עלם חן אמן החושים משלב הרבה מעבר לקסמים וטלפתיה, הוא משלב רגש של האנשים בקהל ולכן המופע הוא הרבה מעבר למופע רגיל,מדובר באנשים עם רגשות שבמהלך המופע יחושו דברים מיוחדים כמו: הפתעה,שימחה,תדהמה,בהלה והרבה מאוד צחוק ושימחה. רוב האטרקציות שיש בשוק לא ייתנו לכם את כל החבילה השלמה של גם מופע שמתאים לכולם וגם תוכן איכותי שמתאים במיוחד לחנוכה.

אמן חושים לחנוכה מחיר

כל אמן חושים גובה מחיר לפי שיקוליו האישיים בהתאם לניסיונו,רמה,ומוכרות. באירועים כמו חנוכה ופורים אמנים רבים נוהגים להעלות מעט את המחירים בגלל שינוי המופע בהתאם לחג. מחירי השוק נעים פחות יותר בין 2,000-8,000 תלוי בכמות האנשים בקהל,רמתו של האמן,סוג המופע ועוד.

מתעניינים במופע? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!


לקוחות מרוצים

 • עלם חן, האחד והיחיד, הפכת את האירוע לבלתי נשכח ומהנה בזכות מופע מרגש ומיוחד. ריתקת את דלית והאורחים בכישרונך המיוחד. ממליץ בחום לכל אירוע !
  חיים סטריקובסקי
 • עלם חן התותח רצינו לומר לך תודה על החווית העל חושית המיוחדת שלקחת אותנו ... נהנו מאוד מהופעתך הכל כך סוחפת ומרתקת . ללא ספק הפכת את המסיבה השנתית שלנו לחוויה במימד אחר ועל כך תודה ושאפו גדול....
  עמותת באולינג הרצליה
 • עלם-חן לא מפסיקים להציף אותי בטלפונים והודעות ! תמיד אני דואגת להפתיע את בעלי בדברים לא שיגרתיים אבל הפעם הצלחתי ובגדול! חייבת לפרגן לך קודם כל על הייחס שקיבלתי ממך. שיתוף הפעולה המענה המהיר ההרגשה.. איזו מקצועיות-כולם היו המומים מהדברים שעשית.אתה אלוף!!! חד משמעית עשיתי את הבחירה הכי טובה בבחירת אמן החושים!!אין ספק שאם יהיה איזה אירוע אעשה את זה שוב! תודה על הכל. שיחקת אותה ובגדול! תודה.
  שרי נוומה
 • תודה על ערב מהנה, מצחיק ומפתיע מאוד!!!!  בתחילה חששתי להביא אומן שלא ראיתי בעבר ליום ההולדת של בעלי, אבל הופתעתי, מאוד ולטובה! הכריזמה שלך ובטחון בהצלחתך השאירו אותנו קשובים לפלא הבא... בכל פעם הפתעת מחדש, אחרי ההופעה המשכת להסתובב בין החברים ולהמם אותנו מחדש! תודה רבה!!!
  ענת ממן
 • כמה מספק וכיף לראות את עובדי רשות האכיפה והגבייה של משרד המשפטים: שופטים , עו"ד ועובדי הרשות האנשים הכי סקפטים נהנים מכל שנייה במופע של האלוף נהננו מאודדד תודה.
  סרין כהן

בין לקוחותינו


Call Now Button