fbpx
ימי מכירות ימי מכירות או תערוכות הם בדרך כלל ימים ארוכים, מתישים ומאוד כבדים, על מנת שהלקוחות הפוטנציאלים יהיו מרוכזים וקשובים, חשוב לתת להם קטעי מעבר מעניינים בין ההרצאות והמכירות וזה בדיוק מה שעלם חן אמן החושים עושה. התהליך הראשון מתחיל בזה שעלם חן ישב עם אנשי התוכן שלכם על מנת להבין מה הצרכים שלכם, על המוצר או השירות על מנת לבנות מופע טלפתיה הכולל קטעים ייחודיים שמתאימים בדיוק בשבילכם.   לאורך יום המכירות ניתן לשלב את עלם חן במספר דרכים: אפשרות ראשונה היא הסתובבות בין הביתנים או למשוך לקוחות פוטנציאלים לביתן שלכם, עלם חן ימשוך את תשומת ליבם של הסובבים בעזרת קטעים על חושיים, הזזת חפצים בכוח המחשבה, קריאת מחשבות וכמובן לאחר מספר דקות אנשים ישמעו את תגובותיהם של הסובבים ויגיעו לאזור לבד על מנת להבין למה יש כל כך הרבה תנועה מסביב לביתן שלכם.   אפשרות שנייה במידה ויום המכירות יתקיים בצורה בה אנשים יושבים באולם ומקשיבים להרצאות  היא הנחיית הכנס או קטעי מעבר בין המרצים ואנשי המכירות שיעלו לבמה להציג את דבריהם, עלם חן אמן החושים ייתן קטעים על חושיים קצרים ומרתקים בהתאם לנושא אותו תרצו להעביר ואת המסרים הסמויים שיחלחלו ללקוחות הפוטנציאלים שיקלו עליכם את תהליך המכירה.  

מתעניינים במופע? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!


לקוחות מרוצים

 • עלם חן, האחד והיחיד, הפכת את האירוע לבלתי נשכח ומהנה בזכות מופע מרגש ומיוחד. ריתקת את דלית והאורחים בכישרונך המיוחד. ממליץ בחום לכל אירוע !
  חיים סטריקובסקי
 • עלם חן התותח רצינו לומר לך תודה על החווית העל חושית המיוחדת שלקחת אותנו ... נהנו מאוד מהופעתך הכל כך סוחפת ומרתקת . ללא ספק הפכת את המסיבה השנתית שלנו לחוויה במימד אחר ועל כך תודה ושאפו גדול....
  עמותת באולינג הרצליה
 • עלם-חן לא מפסיקים להציף אותי בטלפונים והודעות ! תמיד אני דואגת להפתיע את בעלי בדברים לא שיגרתיים אבל הפעם הצלחתי ובגדול! חייבת לפרגן לך קודם כל על הייחס שקיבלתי ממך. שיתוף הפעולה המענה המהיר ההרגשה.. איזו מקצועיות-כולם היו המומים מהדברים שעשית.אתה אלוף!!! חד משמעית עשיתי את הבחירה הכי טובה בבחירת אמן החושים!!אין ספק שאם יהיה איזה אירוע אעשה את זה שוב! תודה על הכל. שיחקת אותה ובגדול! תודה.
  שרי נוומה
 • תודה על ערב מהנה, מצחיק ומפתיע מאוד!!!!  בתחילה חששתי להביא אומן שלא ראיתי בעבר ליום ההולדת של בעלי, אבל הופתעתי, מאוד ולטובה! הכריזמה שלך ובטחון בהצלחתך השאירו אותנו קשובים לפלא הבא... בכל פעם הפתעת מחדש, אחרי ההופעה המשכת להסתובב בין החברים ולהמם אותנו מחדש! תודה רבה!!!
  ענת ממן
 • כמה מספק וכיף לראות את עובדי רשות האכיפה והגבייה של משרד המשפטים: שופטים , עו"ד ועובדי הרשות האנשים הכי סקפטים נהנים מכל שנייה במופע של האלוף נהננו מאודדד תודה.
  סרין כהן

בין לקוחותינו


ימי מכירות

ימי מכירות או תערוכות הם בדרך כלל ימים ארוכים, מתישים ומאוד כבדים, על מנת שהלקוחות הפוטנציאלים יהיו מרוכזים וקשובים, חשוב לתת להם קטעי מעבר מעניינים בין ההרצאות והמכירות וזה בדיוק מה שעלם חן אמן החושים עושה.

התהליך הראשון מתחיל בזה שעלם חן ישב עם אנשי התוכן שלכם על מנת להבין מה הצרכים שלכם, על המוצר או השירות על מנת לבנות מופע טלפתיה הכולל קטעים ייחודיים שמתאימים בדיוק בשבילכם.

 

לאורך יום המכירות ניתן לשלב את עלם חן במספר דרכים:

אפשרות ראשונה היא הסתובבות בין הביתנים או למשוך לקוחות פוטנציאלים לביתן שלכם, עלם חן ימשוך את תשומת ליבם של הסובבים בעזרת קטעים על חושיים, הזזת חפצים בכוח המחשבה, קריאת מחשבות וכמובן לאחר מספר דקות אנשים ישמעו את תגובותיהם של הסובבים ויגיעו לאזור לבד על מנת להבין למה יש כל כך הרבה תנועה מסביב לביתן שלכם.

 

אפשרות שנייה במידה ויום המכירות יתקיים בצורה בה אנשים יושבים באולם ומקשיבים להרצאות  היא הנחיית הכנס או קטעי מעבר בין המרצים ואנשי המכירות שיעלו לבמה להציג את דבריהם, עלם חן אמן החושים ייתן קטעים על חושיים קצרים ומרתקים בהתאם לנושא אותו תרצו להעביר ואת המסרים הסמויים שיחלחלו ללקוחות הפוטנציאלים שיקלו עליכם את תהליך המכירה.

 

Call Now Button