fbpx

לימוד קסמים

אז תמיד רציתם ללמוד קסמים מגניבים ולא ידעתם איך? להפוך להיות קוסם מקצועי? להרשים אנשים? לעשות דברים בלתי אפשריים? אם עניתם "כן" על כל השאלות האלה,אני שמח לבשר לכם שנדבקתם בחיידק הקסמים! להיות קוסם זה הדבר הכי כייף בעולם,אני באופן אישי הגשמתי חלום ילדות,בתור ילד תמיד רציתי ללמוד ולא ידעתי איך, בתקופה שלי הכל היה הרבה יותר סודי והייתי צריך לחפור עמוק מאוד כדי להגיע לכל המידע שרכשתי במהלך השנים על עולם הקסמים ואומנות החושים.

למה ללמוד קסמים?

* אתה תהיה מיוחד ותוכל לעשות דברים שאף אחד לא יכול.
* לדעת קסמים מעלה את הביטחון העצמי.
* תהפוך להיות מקובל בין החברים והמשפחה וכולם ידברו עליך.
* תלמד מקצוע מיוחד ותרוויח ממנו כסף.

מה לומדים בשיעור קסמים?

הכל תלוי בכם ומה המטרה שלכם, להיות קוסם מקצועי?
ללמוד טריקים כדי להרשים בחורות או חברים?
- קסמים מגניבים ומהירים שירשימו ילדים ומבוגרים כאחד.
- קסמים בקלפים,מטבעות,כדורים,הזזת חפצים בכוח המחשב ועוד.
- איך לעשות קסמים כמעט עם כל דבר.
- בניית מופע שלם של 45 דקות לילדים/מבוגרים.
- פיסול בבלוני צורות.
* אין צורך בניסיון קודם,עלם חן יביא אתכם מרמה של מתחיל לרמה של מקצוען.
מחירים: 300 שקלים כולל מע"מ לשיעור של שעה.
השיעורים מועברים במשרד של עלם חן בכפר סבא.

מה זה קורס קסמים דיגיטלי?

במהלך החודשים האחרונים עלם חן הוציא מוצר חדשני בשם "קורס קסמים דגיטלי", עם מעל ל-20 קסמים חדשניים, שמועבר דרך האינטרנט, מטרת הקורס היא ללמד אתכם קסמים פשוטים ללימוד אך האפקטים נורא חזקים ומרשימים כל אחד,תוך פחות מ-10 דקות ותוכלו גם אתם לעשות את אותם קסמים שמוצגים בקורס הקסמים. כל הקסמים שנלמדים בקורס הקסמים,חרשתי אותם והופעתי איתם במשך שנים רבות ועם חלקם אני עדיין מופיע אז איך לכם מה לדאוג בקורס הקסמים אתם תראו גם איך אנשים שעצרנו ברחוב מגיבים לכל האפקטים. קישור לקורס: קורס קסמים דגיטלי

מתעניינים במופע? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!


לקוחות מרוצים

 • עלם חן, האחד והיחיד, הפכת את האירוע לבלתי נשכח ומהנה בזכות מופע מרגש ומיוחד. ריתקת את דלית והאורחים בכישרונך המיוחד. ממליץ בחום לכל אירוע !
  חיים סטריקובסקי
 • עלם חן התותח רצינו לומר לך תודה על החווית העל חושית המיוחדת שלקחת אותנו ... נהנו מאוד מהופעתך הכל כך סוחפת ומרתקת . ללא ספק הפכת את המסיבה השנתית שלנו לחוויה במימד אחר ועל כך תודה ושאפו גדול....
  עמותת באולינג הרצליה
 • עלם-חן לא מפסיקים להציף אותי בטלפונים והודעות ! תמיד אני דואגת להפתיע את בעלי בדברים לא שיגרתיים אבל הפעם הצלחתי ובגדול! חייבת לפרגן לך קודם כל על הייחס שקיבלתי ממך. שיתוף הפעולה המענה המהיר ההרגשה.. איזו מקצועיות-כולם היו המומים מהדברים שעשית.אתה אלוף!!! חד משמעית עשיתי את הבחירה הכי טובה בבחירת אמן החושים!!אין ספק שאם יהיה איזה אירוע אעשה את זה שוב! תודה על הכל. שיחקת אותה ובגדול! תודה.
  שרי נוומה
 • תודה על ערב מהנה, מצחיק ומפתיע מאוד!!!!  בתחילה חששתי להביא אומן שלא ראיתי בעבר ליום ההולדת של בעלי, אבל הופתעתי, מאוד ולטובה! הכריזמה שלך ובטחון בהצלחתך השאירו אותנו קשובים לפלא הבא... בכל פעם הפתעת מחדש, אחרי ההופעה המשכת להסתובב בין החברים ולהמם אותנו מחדש! תודה רבה!!!
  ענת ממן
 • כמה מספק וכיף לראות את עובדי רשות האכיפה והגבייה של משרד המשפטים: שופטים , עו"ד ועובדי הרשות האנשים הכי סקפטים נהנים מכל שנייה במופע של האלוף נהננו מאודדד תודה.
  סרין כהן

בין לקוחותינו


Call Now Button