הנחיית כנסים

יש לכם כנס חשוב? כנס עמוס ואינטנסיבי? מחפשים תוכן שיקליל את האווירה? הגעתם למקום הנכון! עלם חן המנטליסט הטכנולוגי עם קטעי הטלפתיה החדשניים בעולם ישדרג לכם את הכנס. עם וותק של מעל לעשור בתחום הכנסים והחברות. אם תחליטו לקחת את עלם חן כמנחה הכנס, לאורך כל הכנס עלם חג יציג את המנכ"לים, המרצים, מוצרים ושאר משתתפי הכנס בקסם אישי שרק הוא יודע לעשות וישלב את קטעי הטלפתיה הטכנולוגיים שלו בין הרצאה להרצאה על מנת לשמור על הלקוחות/עובדים ערניים ומפוקסים לאורך כל הכנס. *קיימת גם אפשרות של רק קטעי מעבר בין הרצאה להרצאה ללא הנחייה.
למה הטלסייבר מתאים לכנסים?
מעבר לכך שעלם חן ישאיר את העובדים/לקוחות פעורי פה ויצחיק אותם עד דמעות. עלם חן גם יגדיל לכם את המכירות! במהלך המופע עלם חן ידגיש את העוצמות והחוזקות של החברה/מוצר בפני העובדים והלקוחות הפוטנציאליים שלכם. יבנה לכם קטעי טלפתיה חדשניים ובלעדיים ביחד עם המוצר/שירות/מסר אותו תרצו למכור ולהעביר לקהל. במהלך הכנסים הגדולים והארוכים שלכם עלם חן ינחה את הכנס ויעשה קטעי מעבר עוצמתיים שישאירו את עובדכם ולקוחותיכם ערניים ומפוקסים לאורך כל הכנס.
הרי אין דרך מדהימה וקלה יותר להעביר מסרים חשובים או לסגור עסקאות שאתה נמצא ב-"וויב" כל כך עצמתי שאתה רואה דברים שאתה רגיל ליראות רק בטלוויזיה. וזה המצב שעלם חן יביא את העובדים והלקוחות שלכם במהלך המופע.

מתעניינים במופע? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!


לקוחות מרוצים

 • עלם חן, האחד והיחיד, הפכת את האירוע לבלתי נשכח ומהנה בזכות מופע מרגש ומיוחד. ריתקת את דלית והאורחים בכישרונך המיוחד. ממליץ בחום לכל אירוע !
  חיים סטריקובסקי
 • עלם חן התותח רצינו לומר לך תודה על החווית העל חושית המיוחדת שלקחת אותנו ... נהנו מאוד מהופעתך הכל כך סוחפת ומרתקת . ללא ספק הפכת את המסיבה השנתית שלנו לחוויה במימד אחר ועל כך תודה ושאפו גדול....
  עמותת באולינג הרצליה
 • עלם-חן לא מפסיקים להציף אותי בטלפונים והודעות ! תמיד אני דואגת להפתיע את בעלי בדברים לא שיגרתיים אבל הפעם הצלחתי ובגדול! חייבת לפרגן לך קודם כל על הייחס שקיבלתי ממך. שיתוף הפעולה המענה המהיר ההרגשה.. איזו מקצועיות-כולם היו המומים מהדברים שעשית.אתה אלוף!!! חד משמעית עשיתי את הבחירה הכי טובה בבחירת אמן החושים!!אין ספק שאם יהיה איזה אירוע אעשה את זה שוב! תודה על הכל. שיחקת אותה ובגדול! תודה.
  שרי נוומה
 • תודה על ערב מהנה, מצחיק ומפתיע מאוד!!!!  בתחילה חששתי להביא אומן שלא ראיתי בעבר ליום ההולדת של בעלי, אבל הופתעתי, מאוד ולטובה! הכריזמה שלך ובטחון בהצלחתך השאירו אותנו קשובים לפלא הבא... בכל פעם הפתעת מחדש, אחרי ההופעה המשכת להסתובב בין החברים ולהמם אותנו מחדש! תודה רבה!!!
  ענת ממן
 • כמה מספק וכיף לראות את עובדי רשות האכיפה והגבייה של משרד המשפטים: שופטים , עו"ד ועובדי הרשות האנשים הכי סקפטים נהנים מכל שנייה במופע של האלוף נהננו מאודדד תודה.
  סרין כהן

בין לקוחותינו